قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اجلاس میان ادیانی مذهبیون در بردفورد به صورت کنفرانس ویدئویی آنلاین

اجلاس میان ادیانی مذهبیون در بردفورد به صورت کنفرانس ویدئویی آنلاین – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجلاس میان ادیانی مذهبیون در بردفورد به صورت کنفرانس ویدئویی آنلاین

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از thetelegraphandargus، رهبران مذهبی از سراسر منطقه بردفورد در انگلیسن، در یک اجلاس میان ادیانی حضور پیدا کردند. شرکت کنندگان در وبلاگ «ایمان داشتن» از طریق کنفرانس ویدئویی و به مناسبت هفته «ادیان» گردهم جمع شدند.

توبی هووارت اسقف برادفورد و جنی رامسدن مشاور حفظ ادیان مذهبی میزبان این نشست بودند.

وبلاگ «ایمان داشتن» توسط جنی در حین قرنطینه راه اندازی شد و شخصیت‌های مذهبی و فعالان مدنی داستان‌های الهام‌بخشی از چگونگی کمک دین برای ادامه زندگی در شرایط سخت و بحران را در آن به اشتراک می‌گذارند.

این جلسه شبانه آنلاین شامل سخنرانانی از شخصیت‌های مذهبی مسلمان، یهودی، هندو، سیک و مسیحی بودند که هر یک از آن‌ها به وبلاگ کمک کرده‌اند. شرکت‌کنندگان توضیح دادند که چگونه به آسیب پذیرترین افراد در جوامع در وضعیت وخیم بحران کرونا کمک‌رسانی می‌شود.

آنها همچنین روایت‌هایی را در مورد چگونگی برگزاری جشنواره‌های قابل توجه در دوران قرنطینه به اشتراک گذاشته‌اند. و کتاب‌های مقدس یا دعاهایی را که موجب دوام آنها شده معرفی کردند.

پس از بحث مجازی ، همکاران در گروه های کنفرانس ویدیویی کوچکتر و برای تأمل و پاسخ به شنیده‌های خود ملاقات کردند.

اسقف توبی گفت: کمتر این فرصت پیش می‌آید تا ما آنچه را که مردم از عقاید مختلف به اشتراک می‌گذارند بشنویم. اما چرا؟  

جنی رامسدن گفت: ایمان بخشی جدایی ناپذیر در زندگی بسیاری از مردم است، بنابراین شناخت این مسئله و پرسش از مردم که چگونه ایمان آنها را در طول این اوقات عجیب و دشوار  حفظ کرده بسیار مهم است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجلاس میان ادیانی مذهبیون در بردفورد به صورت کنفرانس ویدئویی آنلایننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.