قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
موارد بستری کرونا در کرمانشاه از ۱۱ هزار نفر عبور کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجرای ۴۹ طرح تحقیقاتی مداخلات بالینی در حوزه کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای ۴۹ طرح تحقیقاتی مداخلات بالینی در حوزه کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محسن تفقدی گفت: در حال حاضر ۴۹ طرح تحقیقاتی با مداخلات بالینی در حوزه کرونا در این دانشگاه در حال انجام است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در طی این پژوهش ها که به همت اعضای هیات علمی، محققان و پژوهشگران در حال اجراست دارو یا فرآیند جدید در راستای درمان بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در فازهای مختلف بیماری مورد مطالعه قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا، اجرای طرح های تحقیقاتی مختلف در زمینه مدیریت، کنترل و درمان بیماری کووید-۱۹ در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: در این مدت ۲۹۶ طرح تحقیقاتی مرتبط با کرونا در سامانه پژوهان به ثبت رسیده که از این تعداد ۲۲۸ پروژه در حال اجرا و یا در انتظار عقد قرارداد است.

تفقدی افزود: دراین راستا یک طرح در خصوص تولید کیت تشخیص بیماری  و سایر طرح ها، پژوهش هایی در سایر حوزه های مرتبط با کرونا مانند مطالعات اپیدمیولوژیک، روانشناختی، پیشگیری، بررسی وضعیت نیروها و … است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای ۴۹ طرح تحقیقاتی مداخلات بالینی در حوزه کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.