قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
توسعه ورزش همگانی در اولویت است/ لزوم توجه به ظرفیت های همدان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجرای ۱۳۲ عنوان برنامه ورزشی هم‌زمان با هفته تربیت‌بدنی در همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای ۱۳۲ عنوان برنامه ورزشی هم‌زمان با هفته تربیت‌بدنی در همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی ضمن عنوان کرد: هرساله هم‌زمان با فرارسیدن هفته تربیت‌بدنی برنامه‌های متنوعی در سراسر کشور برگزار می‌شود که استان همدان با بهره‌گیری از ظرفیت هیئت‌ها و ورزشکاران توانمند نیز برنامه خوبی تدارک و اجرا می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور برنامه‌های اجرایی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و همچنین حداقل حضور فیزیکی افراد برگزار می‌شود، گفت: امسال ۱۳۲ عنوان برنامه ورزشی در هفته تربیت‌بدنی در استان همدان برگزار می‌شود.

وی برگزاری نشست‌های تخصصی با اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد، هیئت‌های ورزشی، همایش‌های پیاده‌روی خانگی، مسابقات دارت کارمندان دولت، کارگاه‌های آموزشی ویژه جوانان و خانواده‌ها، برگزاری همایش دوچرخه‌سواری، برگزاری مسابقات سپک تاک را و برگزاری مسابقات پیاده‌روی در بلوار ارم را از برنامه‌ها عنوان کرد.

سیفی گفت: هم‌زمان با این هفته در استان همدان شش پروژه ورزشی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای ۱۳۲ عنوان برنامه ورزشی هم‌زمان با هفته تربیت‌بدنی در همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.