قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اجرای مصوبات ستاد کرونا در استان مرکزی ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای مصوبات ستاد کرونا در استان مرکزی ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، سید محمد جمالی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی اراک در مقابله با این بیماری تنها مانده و با دست خالی به جنگ با این غول بی شاخ و دم رفته است.

وی افزود: مصوبات اعمال شده در محدودیت ها بسیار خوب هستند، اما متاسفانه اجرای آنها ضعیف است و به هیچ وجه این محدودیت ها کمک به حال این معضل نخواهد کرد. چرا که عده‌ی بسیار کمی که همکاری می‌کنند خسته خواهد شد و میزان همکاری آنها پایین خواهد آمد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک خاطر نشان کرد: دست یاری به سوی دستگاه‌های اجرایی دولتی و هر کسی که می‌تواند یاری‌گر مجموعه باشد و درمان باشد دراز می‌کنیم چرا که کنترل موج چهارم به تنهایی امکان پذیر نخواهد بود.

جمالیان بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود که متاسفانه در پیک چهارم ظرفیت درمانی جوابگوی بیماران نخواهد بود و گمان می‌شود که در کمتر از ۷۲ الی ۹۶ ساعت آینده بیمارستان‌ها دوم نیز تکمیل خواهد شد و به سمت بیمارستان سوم و تکمیل ظرفیت های تمامی مراکز درمانی برویم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای مصوبات ستاد کرونا در استان مرکزی ضعیف است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.