قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اجرای طرح پیشرفت و آبادانی روستاهای آسیب‌پذیر در استان مرکزی

اجرای طرح پیشرفت و آبادانی روستاهای آسیب‌پذیر در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای طرح پیشرفت و آبادانی روستاهای آسیب‌پذیر در استان مرکزی

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی با اشاره به عقد تفاهم‌نامه بین سپاه و حوزه علمیه، گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سپاه مسقر است و مبلغان طرح هجرت در این عرصه جهادی حضور پیدا کرده و به رفع مشکلات روستاهای دارای آسیب می‌پردازند.

به گزارش اقطاع نیوز از استان مرکزی، حجت‌الاسلام حامد زمانی، معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی در حاشیه برگزاری نشست با مبلغان طرح هجرت که روز گذشته، ۲۵ شهریور ماه برگزار شد گفت: به دنبال عقد تفاهم‌نامه قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان‌ها توسط سپاه با حوزه علمیه و معاونت تبلیغ این مجموعه، اقدامات لازم پیرو این قرارداد در استان مرکزی نیز در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سپاه مسقر است و مبلغان طرح هجرت در این عرصه جهادی حضور پیدا کرده و به رفع مشکلات روستاهای دارای آسیب پرداختند، اظهار کرد: به دنبال اجرای این طرح ۲ روستا از ساوه و شازند، ۴ روستا از خمین و ۷ روستا از خنداب مدنظر هستند.

زمانی ادامه داد: مبلغان طرح هجرت پس از پیگیری و شناسایی، آسیب‌ها و مشکلات را در اختیار مسئولان قرار داده و آنان را در اجرای طرح یاد شده همراهی می‌کنند. احداث پل، تأمین آب شرب، راه عبور و مرور تنها بخشی از فعالیت‌های در دست اقدام است.

وی ضرورت تبادل تجربیات برای رسیدن به نتیجه مطلوب را مورد تأکید قرار داد و گفت: از هفته‌های آینده تیم استانی برای بازدید از عملکرد مبلغان و نحوه فعالیتی آنان به روستاهای مشمول طرح اعزام می‌شوند.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای طرح پیشرفت و آبادانی روستاهای آسیب‌پذیر در استان مرکزینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.