قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در شهرستان مرزی آستارا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در شهرستان مرزی آستارا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در شهرستان مرزی آستارا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا، طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی با توجه به شرایط اعلام شده و همزمان با سراسر کشور و در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا، در مناطق مختلف آستارا و به ویژه در ورودی و خروجی این شهرستان مرزی و گردشگر پذیر استان گیلان در حال اجرا است.

شرایط شهرستان آستارا در شیوع ویروس کرونا در حال حاضر نارنجی است و از این رو تمامی محدودیت‌ها از نظر حضور کارکنان ادارات، فعالیت اصناف، تردد و عبور و مرور خودورهای بومی و غیربومی بر اساس این وضعیت اجرا می‌شود و در صورت تغییر شرایط، محدودیت‌ها نیز در این شهرستان تغییر خواهد کرد.

فرماندار و فرمانده انتظامی و اعضای قرارگاه مقابله با کرونای آستارا در همین رابطه از مناطق مختلف شهرستان آستارا بازدید و بر روند فعالیت‌ها و ترددها نظارت می‌کنند.

فرماندار آستارا در جریان این بازدیدها در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه طرح مدیریت کرونا تا ریشه کنی بیماری ادامه خواهد داشت و شیوه مقابله با آن در موج سوم بیماری تغییر یافته است، اظهار کرد: در غربالگری خانه به خانه، افراد مشکوک به کرونا شناسایی و به بیمارستان ارجاع خواهند شد و از اول آذرماه ورود خودروهای غیربومی به شهرستان توسط دوربین‌های پلیس راه کنترل و رانندگان متخلف جریمه می‌شوند.

عباس صابر با اشاره به اینکه از شهرداری‌های آستارا و لوندویل خواسته شده که به تعطیلی پارک‌ها، طرح‌های سالم سازی، تفرجگاه‌ها و بوستان‌ها و نصب بنرهای اعمال محدودیت‌های جدید اقدام کنند، افزود: محدودیت‌های تردد در محورهای مواصلاتی آستارا از شنبه آغاز شده و ورود هر خودرو از شهر نارنجی به شهر دیگر پنج میلیون ریال و از شهر قرمز به شهر دیگر ۱۰ میلیون ریال جریمه خواهد داشت.

وی، ادامه داد: از اول آذرماه تیم‌های پلیس راه در منطقه حیران و قره سو مستقر شده‌اند و دستگاه‌های مختلف نظیر هلال احمر، بهداشت، سپاه و مرزبانی در این زمینه همکاری می‌کنند.

صابر، گفت: استفاده از ماسک در فضاهای عمومی شهرستان آستارا بهتر شده اما مردم باید به نحوه استفاده صحیح از آن بیشتر توجه کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در شهرستان مرزی آستارا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.