قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اصلاح نقطه حادثه خیز ورودی بهار به زودی در دستور کار قرار می گیرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجرای طرح سردار شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا در استان همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای طرح سردار شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا در استان همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سیدسعید شاهرخی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونای استان همدان که با حضور حضرت نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان و حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران با هدف اجرای طرح سردار شهید سلیمانی در استان برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیج یادگار ارزشمند و ماندگار انقلاب اسلامی و امام راحل است و در همه سال‌های اخیر از سازندگی تا دفاع از مرزها، نقش آفرین بوده است.

وی با بیان اینکه تلاش مدیران استانی و شهرستانی و فرمانداران در اجرای طرح جدید محدودیت‌ها قابل تقدیر است و این طرح به خوبی در استان همدان در حال اجراست، گفت: طرح جدید محدودیت‌ها به مدت دو هفته با تمام توان اجرا خواهد شد که همکاری همه مجموعه‌ها می‌تواند به اجرای خوب طرح کمک کند و باید همراهی مردم را داشته باشیم.

شاهرخی عنوان کرد: برگزاری مراسم عزا و عروسی و حتی جلسات اداری غیرضروری ممنوع است و محدودیت‌های ترافیکی به صورت جدی اجرا شود.

استاندار همدان یادآور شد: طرح سردار سلیمانی برای مبارزه با کرونا به صورت محله محور و با مشارکت سپاه انصارالحسین (ع)، دانشگاه علوم پزشکی و نیروهای مردمی بسیج برگزار می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان نیز در جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا بر همکاری روحانیون و طلاب جهادی در راستای خدمت رسانی به کادر درمان و تبلیغ رعایت محدودیت‌ها تاکید کرد و گفت: طلاب و روحانیون جهادی آمادگی دارند علاوه بر کمک به کادر بهداشت و درمان در اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک طرح محله محور کمک کنند.

آیت الله حبیب الله شعبانی با تاکید بر اینکه زحمات و تلاش کادر درمان قابل تقدیر است و باید آنها را کمک کرد تا بتوانند در خدمت رسانی موفقیت بیشتری به دست آورند؛ گفت: مساجد فرصت بسیار خوب و ارزشمندی برای کمک‌های مومنانه است و در صورت بازگشایی کمک بزرگی به اجرای طرح خواهد داشت.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان نیز با اشاره به طرح حاج قاسم سلیمانی گفت: این طرح بر اساس تفاهم نامه سپاه پاسداران و وزارت بهداشت با هدف کنترل بیماری کرونا و استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی بسیج تهیه شده است و در استان همدان با همکاری استانداری و دانشگاه علوم پزشکی و بر اساس تفاهم نامه استانی به زودی اجرایی خواهد شد.

مظاهر مجیدی گفت: در اجرای این طرح بر رعایت پروتکل‌ها، رهگیری هوشمند و قرنطینه بیماری تاکید شده و نیاز است بیشتر خدمات در منزل صورت گیرد.

وی گفت: همه گروه‌ها و مجموعه‌ها با همکاری ستاد کرونا باید این بیماری را کنترل کنند تا آمار ابتلاء و فوتی‌های کرونا در جامعه کاهش یابد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای طرح سردار شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا در استان همدان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.