قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اجرای طرح «سرباز مهارت» در لرستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجرای طرح «سرباز مهارت» در لرستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای طرح «سرباز مهارت» در لرستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حشمت الله امان الهی امروز دوشنبه در حاشیه جلسه هماهنگی راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی لرستان، گفت: ورزش و جوانان در راستای رسالت اصلی و ذاتی خود در حوزه جوانان ضمن پیگیری اشتغال جوانان سعی داشته تا زمینه ایجاد شغل برای این عزیزان را فراهم کند.

وی، ادامه برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی در حوزه کسب و کار با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و اختصاص و اعطای تسهیلات در قالب طرح‌های اشتغال به جوانان کارآفرین از جمله این اقدامات عنوان کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، تاکید کرد: طی دو سال گذشته در قالب طرح «سرباز مهارت» از طریق تفاهم نامه همکاری با جهاد دانشگاهی استان لرستان بیش از هزار سرباز تحت آموزش‌های مورد نیاز قرار گرفتند.

امان الهی با بیان اینکه طرح «منش» اجرا خواهد شد، گفت: یقیناً با اجرای این طرح، شاهد سرعت بخشیدن به کسب و کار و اشتغال جوانان استان خواهیم بود و زمینه اشتغال و تسهیل مسیر کسب و کار جوانان فراهم می‌شود.

وی، تصریح کرد: امیدواریم شاهد برگزاری و اجرای طرح «منش» به بهترین وجه باشیم و این طرح نتیجه خوبی در بحث اشتغال برای جوانان هم استانی در بر داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان، تاکید کرد: انتظار ما از جهاد دانشگاهی این است که از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد جوانان فعال را در راستای اجرای طرح به نحو مطلوبی استفاده کند.

بنا بر این گزارش، در این جلسه تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی لرستان به منظور راه اندازی مرکز نو آوری و شکوفایی (منش) منعقد شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای طرح «سرباز مهارت» در لرستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.