قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اجرای طرح‌های اشتغالزا در راستای باز اجتماعی شدن زندانیان آزادشده - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجرای طرح‌های اشتغالزا در راستای باز اجتماعی شدن زندانیان آزادشده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجرای طرح‌های اشتغالزا در راستای باز اجتماعی شدن زندانیان آزادشده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عباس نجفی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: اشتغال پایدار برای زندانیان پس از خروج از زندان نقش بسزایی در باز اجتماعی کردن آنان دارد و به همین دلیل اجرای طرح‌های اشتغال ویژه این گروه از اهمیت بالایی برخوردار است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از برنامه‌های در حال اجرای این معاونت توجه به باز اجتماعی کردن زندانیان و پیشگیری از تکرار جرم آنان است برای استفاده از ظرفیت اشتغال شرکت‌ها و مؤسسات هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های متولی امر صورت پذیرفته است.

وی تأکید کرد: در راستای اجرای دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری موضوع بخشنامه ابلاغی رئیس قوه قضائیه پیرامون اشتغال پایدار زندانیان باید در دستور کار جدی همه دستگاه‌ها قرار گیرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان اصلاح نگرش جامعه نسبت به پذیرش محکومین و زندانیان باز اجتماعی شده را یکی از راهکارهای مناسب در جهت پیشگیری از بازگشت مجدد زندانیان دانست.

وی عنوان کرد: افزایش حمایت‌های اجتماعی از این افراد موجب کاهش گرایش مجدد ارتکاب جرم توسط زندانیانی که حداقل یک بار فضای زندان را تجربه کرده‌اند خواهد شد بنابراین در راستای باز اجتماعی شدن زندانیان اجرای طرح‌های اشتغال در استان همدان امری ضروری و حائز اهمیت است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجرای طرح‌های اشتغالزا در راستای باز اجتماعی شدن زندانیان آزادشده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.