قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اجازه نمی دهیم عده ای با صید ترال به دریا آسیب بزنند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اجازه نمی دهیم عده ای با صید ترال به دریا آسیب بزنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اجازه نمی دهیم عده ای با صید ترال به دریا آسیب بزنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، علی صالحی رئیس شورای قضائی استان هرمزگان در جریان برگزاری مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید دادگستری شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: مسئولین باید برنامه ریزی های لازم را به گونه‌ای انجام دهند که با بهره گیری از ظرفیت‌های خدادادی مثل دریا در جهت ایجاد اشتغال، توسعه صنعت و پرورش آبزیان به نحوی شایسته به مردم خدمت شود.

وی بر نظارت ویژه دستگاه قضائی در خصوص واگذاری اراضی تأکید کرد و اظهار داشت: ضرورت دارد بر روند خصوصی سازی ها نظارت لازم صورت پذیرد تا شاهد تضییع حقوق بیت المال نباشیم و خصوصی سازی بهانه‌ای برای زمین خواری و تعرض به حقوق مردم نشود.

رئیس شورای قضائی استان هرمزگان مقابله با صید ترال را در راستای صیانت از حقوق عامه ضروری برشمرد و تأکید کرد: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای دریا را شخم بزنند و با نابودی آبزیان به ذخایر دریایی آسیب وارد کنند.

براساس این گزارش، مبارزه جدی و بدون اغماض با قاچاق سازمان یافته کالا و ارز از دیگر محورهای سخنان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بود.

صالحی دراین خصوص یادآور شد: انسداد گریزگاه‌های قاچاقچیان از نظارت‌های قانونی لزوم برخورد جدی از سوی متولیان امر را می‌طلبد تا بدینوسیله شاهد قاچاق سازمان یافته از مبادی رسمی نباشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاجازه نمی دهیم عده ای با صید ترال به دریا آسیب بزنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.