قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
اثر خبرنگار مهر برگزیده جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

اثر اقطاع نیوز برگزیده جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


اثر اقطاع نیوز برگزیده جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اثر روند کاهش طلاق در استان سمنان / فرهنگ‌های غلط مانعی برای ازدواج «سمیه اصغری» اقطاع نیوز استان سمنان در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به‌عنوان اثر برگزیده این جشنواره انتخاب شد.

علی مسلمان در گفتگو با اقطاع نیوز در حاشیه برگزاری آئین اختتامیه این جشنواره اظهار داشت: درمجموع ۵۱۰ اثر به دبیرخانه این دوره از جشنواره رسانه‌ای ابوذر ارسال شد.

وی بابیان اینکه این جشنواره در ۱۲ قالب مختلف بخش‌های دیداری–شنیداری، مکتوب و خبرگزاری، مردمی و دانش‌آموزی و … برگزار شد، افزود: ۳۴ اثر از مجموع آثار ارسالی به‌عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

مسئول بسیج رسانه استان سمنان با اشاره به اینکه جهش تولید، کرونا، مبارزه به آب‌های اجتماعی، ۴۰ سالگی دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران و جبهه مقاومت و بصیرت و دشمن‌شناسی ازجمله موضوعات مهمی است که در این دوره از جشنواره برای تولید آثار در نظر گرفته شد، تصریح کرد: ۱۳ داور به‌صورت تخصصی آثار ارسالی را ارزیابی کردند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزاثر اقطاع نیوز برگزیده جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان سمنان شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.