قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
احکام انتصاب ۶۳ امام جمعه اهل سنت سراوان صادر شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

ائمه جمعه همانند لشکرهای درون جبهه هماهنگ عمل کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ائمه جمعه همانند لشکرهای درون جبهه هماهنگ عمل کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان امشب در دیدار ائمه جمعه منطقه سیستان در زابل اظهار داشت: ائمه جمعه درهر نقطه‌ای نقش راهبری، راهنمایی، هدایت و فرماندهی فرهنگی را بر عهده دارند.

امام جمعه زاهدان افزود: هرچند مردم در موارد مختلفی از جمله مشکلات معیشتی و گاهی حل اختلافات و درگیری‌های شخصی نزد ائمه جمعه می‌آیند اما کار ویژه ائمه جمعه همان کار فرهنگی است.

آیت‌الله مصطفی محامی با تاکید بر ضرورت کار شبکه‌ای گسترده، هماهنگی و همکاری لازم بین ائمه جمعه افزود: همانند لشکرهای درون جبهه که هماهنگ عمل می‌کنند نیاز است تا ائمه جمعه نیز از تفرق و ناهماهنگی پرهیز کنند زیرا در این حالت هیچ کاری پیش نمی‌رود و همه شکست می‌خورند.

وی بیان کرد: در این مسیر، رویکرد مقام معظم رهبری نقشه راه ما قرار گرفته است و نیاز است به طور مکرر فرمایشات ایشان را مورد مطالعه قرار دهیم زیرا در سخنان ایشان کلیدواژه‌های مهمی وجود دارد که چراغ راه ماست.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد: کارهای مقام معظم رهبری بر اساس حکمت است ایشان هیجان‌زده نمی‌شوند و همواره در برخورد با موارد مختلف از جمله قوای سه‌گانه سنجیده عمل می‌کنند و حد اعتدال را حفظ می‌کنند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری از جهات مختلف اخلاقی، معنوی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فردی برای ما یک الگوی واحد هستند و رعایت انصاف و مصلحت دو مورد مهمی است که باید از ایشان درس گرفت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان عنوان کرد: دو قطبی‌سازی به هر بهانه‌ای آسیب‌زاست و باید در تعامل فعال و مؤثر با مسئولین و جذب آنها با رعایت اخلاق، در اصلاح و تسریع روند انجام امور نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.

وی خواستار حرکت جهادی در عرصه‌های مختلف از جمله فرهنگ شد و تصریح کرد: در مسیر حرکت فرهنگی در سیستان نیازمند یک نقشه راه هستیم و یکی دیگر از پیش‌نیازها در اختیار داشتن جدول نیازمندی‌ها و اولویت‌بندی آن هاست تا بتوانیم به تدریج در جهت رشد گام برداریم و این کار در حوزه سیستان با محوریت حجت الاسلام عزیزی امام جمعه زابل و با همراهی و همیاری سایر ائمه جمعه صورت گیرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزائمه جمعه همانند لشکرهای درون جبهه هماهنگ عمل کنند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.