قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ائتلاف آمریکا برای احیای داعش در سوریه دست به کار شده است -

ائتلاف آمریکا برای احیای داعش در سوریه دست به کار شده است – – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


ائتلاف آمریکا برای احیای داعش در سوریه دست به کار شده است –

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی(اقطاع نیوز)؛ روزنامه تشرین سوریه در گزارشی به قلم ترکی صقر نوشت: آمریکا ائتلاف بین المللی را به بهانه مبارزه با داعش ایجاد کرد اما واقعیت این است که این ائتلاف با هر چیزی جنگید جز داعش.

در ادامه این گزارش آمده است: ائتلاف آمریکا نه تنها با داعش نجنگید بلکه با حمایت از این تشکیلات تروریستی، به آن کمک کرد تا بخش های گسترده ای از کشورهای عراق و سوریه و شهرهای بزرگ مانند موصل را اشغال کند. آمریکایی ها تسلیحات نظامی و تجهیزات جدید در اختیار داعشی ها قرار دادند.

بر اساس این گزارش، ائتلاف آمریکا پا را از این حد نیز فراتر گذاشته و با گروه هایی که با تشکیلات تروریستی داعش مبارزه می کردند جنگید. زمانی که ارتش سوریه و هم پیمانان آن عناصر تروریستی را در اکثر مناطق این کشور قلع و قمع کردند، ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا تمام تلاش خود را برای نجات عناصر باقی مانده به ویژه سرکردگان داعش در دیر الزور و شرق فرات به کار گرفت.

به نوشته این گزارش، آمریکایی ها این عناصر را به صورت هوایی به پایگاه های خود در عراق منتقل کردند تا خود را تقویت کرده و بار دیگر به میادین جنگ بروند. با آغاز سال جدید میلادی، آمریکا اقدامات خود را برای احیای عناصر داعش از سر گرفته است به طوری که نشست هایی با مشارکت نمایندگان سرویس های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و فرانسه و تعدادی از کشورهای منطقه در منطقه التنف با حضور سرکردگان داعش برگزار شده است.

در این گزارش آمده است: کشورهای عضو ائتلاف آمریکا به دنبال احیای مجدد داعش هستند و گزارش های میدانی این تلاش ها را رسوا کرده است. دیگر کسی نمی تواند منکر رابطه آمریکا با داعشی ها بعد از هلی برن عناصر آنها در بخش های مختلف سوریه و انتقال آنها از زندان های تحت کنترل نیروهای قسد در الحسکه شود. 

انتهای پیام/آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزائتلاف آمریکا برای احیای داعش در سوریه دست به کار شده است –نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.