قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آواربرداری بازارچه حادثه‌دیده مهاباد خاتمه یافت/آغاز روند بازسازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آواربرداری بازارچه حادثه‌دیده مهاباد خاتمه یافت/آغاز روند بازسازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، عارف خدرلو عصر سه شنبه در دیدار با مدیرکل صندوق کارآفرینی امید استان، افزود: پس از مهار آتش سوزی و عملیات لکه‌گیری مرحله آواربرداری به پایان رسیده است، افزود: اقدامات حفاظتی و فنس کشی نیز در اطراف این بازارچه انجام شده تا در اسرع وقت عملیات بازسازی آن شروع شود.

وی گفت: با تلاش تمامی دستگاه‌های شهرستان، مراحل اطفای حریق، ایمن سازی محل و آوار برداری به پایان رسیده و در حال حاضر سایت محل حادثه آماده بازسازی است.

خدرلو افزود: هیئت امنای بازارچه در خصوص نحوه بازسازی بازارچه تصمیم خواهد گرفت و در راستای حمایت از بازاریان آسیب دیده دستگاه‌های شهرستان نیز در سطح استانی و ملی پیگیری جبران خسارت به آنها خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: رایزنی‌های لازم نیز توسط مسؤولان این شهرستان در سطح کشوری و استانی برای جبران خسارت وارده به کسبه انجام شده و با تلاش خیران نیز یک پویش با عنوان ” پویش مردمی حمایت از بازسازی بازارچه قدیم مهاباد” برای جمع آوری کمک‌های مردمی در این شهرستان به راه افتاده است.

مدیرکل صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی در این دیدار گفت: با توجه به اینکه بیشتر کسبه برای عید نوروز اجناس زیادی را خریداری و انبار کرده‌اند، حجم ضرر و زیان گسترده بوده و در همین راستا سعی می‌کنیم هر آنچه در توان باشد برای حمایت از بازاریان بازارچه به کار بگیریم.

علیرضا آخوندزاده، با بیان اینکه هدف از بازدید کمک به اشتغال کسبه آسیب دیده بود، افزود: از غرفه‌هایی که به دلیل آتش سوزی بخشی از اجناس آنها صدمه دیده بازدید شد تا ضمن برآورد خسارات، گزارش جامعی برای ارائه به ستاد مرکزی صندوق کارآفرینی امید تهیه شود.

وی یادآور شد: در بین کسبه آسیب دیده افرادی وجود دارند که از تسهیلات کارآفرینی امید برای اشتغال، تسهیلات دریافت کرده‌اند و تلاش خواهیم کرد به نحوی از کسبه آسیب دیده حمایت کنیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآواربرداری بازارچه حادثه‌دیده مهاباد خاتمه یافت/آغاز روند بازسازی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.