قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آموزه‌های قرآنی کلید حل مشکلات و معضلات جامعه است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آموزه‌های قرآنی کلید حل مشکلات و معضلات جامعه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آموزه‌های قرآنی کلید حل مشکلات و معضلات جامعه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، آیت الله دری نجف آبادی ظهر دوشنبه در نشست هماهنگی همایش ملی، علل و پیامدهای فقر و راهکارهای مبارزه با آن در کلام و سیره امام علی (ع) در اراک، اظهار کرد: باید از ابزارهای موجود برای گسترش فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع) در جامعه بهره گرفت.

وی ادامه داد: برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های مختلف از جمله همایش ملی علل و پیامدهای فقر و راهکارهای مبارزه با آن در کلام سیره امام علی (ع) می‌تواند آثار و برکات بسیار به همراه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، با اشاره به اینکه نباید برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی فقط به مساجد و تکایا ختم شود، خاطرنشان کرد: در همین راستا باید مناطق حاشیه‌نشین و محروم نیز شناسایی شوند و با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی برای اصلاح معضلات فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی در آن مناطق تلاش کرد.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: می‌توان با حذف هزینه‌های غیرضروری آن هم با تدبیر و مدیریت، کارهای بزرگی در راستای معرفی الگوی اسلامی و حل چالش‌ها و معضلات فرهنگی که هم اکنون جامعه با آن درگیر است، انجام داد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآموزه‌های قرآنی کلید حل مشکلات و معضلات جامعه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.