قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آموزش در مدارس کرمان به صورت مجازی انجام می شود

آموزش در مدارس کرمان به صورت مجازی انجام می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آموزش در مدارس کرمان به صورت مجازی انجام می شود

مهران باهری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقطاع نیوز افزود: بر اساس اعلام ستاد ملی مدیریت کرونا مدارس در شهرهای وضعیت قرمز تعطیل هستند اما باید آموزش در این شهرها از طریق آموزش مجازی و توزیع بسته های یادگیری دنبال شود.
وی با تاکید بر اینکه مدیران مدارس موظف به پیگیری آموزش در زمان تعطیلی مدرسه در شهرهای قرمز هستند اظهار داشت: الزامی به حضور کادر اداری در مدارس مناطق قرمز نیست، اما حضور کارکنانی که وظیفه حفاظت فیزیکی، تاسیسات و سامانه های الکترونیکی مدارس برعهده آنهاست در مدرسه الزامی است.
باهری با بیان اینکه وضعیت زرد، نارنجی و قرمز از نظر فراگیری و شیوع ویروس کرونا بر اساس ضوابط مصوب ستاد ملی مدیریت کرونا به صورت هفتگی توسط وزارت بهداشت برای هر یک از شهرها اعلام می شود ادامه داد: ادارات آموزش و پرورش شهرستان های و مناطق این استان اطلاعات لازم در خصوص وضعیت زرد، نارنجی و قرمز منطقه یا شهرستان را از فرمانداری، بخشداری و یا مراکز بهداشت کسب کنند.
وی افزود: خدمات اداری در شهرستان های دارای وضعیت قرمز در ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان کرمان با حضور حداکثر یک سوم کارکنان ارائه می شود.  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: مدارس شهرستان های زرد باز و حضور کادر اداری در مدرسه ضروری است و خدمات اداری در ادارات آموزش و پرورش این شهرستان ها با حضور دو سوم کارکنان انجام می شود.
مهران باهری گفت: حضور کادر اداری مدرسه در مدارس مناطق و شهرستان های نارنجی ضروری است و خدمات اداری در ادارات آموزش و پرورش نیز با حضور ۵۰ درصد کارکنان ارائه می شود.
وی تاکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا آموزش حضوری در تمامی شهرستان ها و مناطق استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است و آموزش به صورت مجازی و توزیع بسته های یادگیری دنبال می شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآموزش در مدارس کرمان به صورت مجازی انجام می شودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.