قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آموزش حضوری محدود برگزار می‌شود/ در بازگشایی مدارس تابع نظر ستاد کرونا عمل می‌کنیم

آموزش حضوری محدود برگزار می‌شود/ در بازگشایی مدارس تابع نظر ستاد کرونا عمل می‌کنیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آموزش حضوری محدود برگزار می‌شود/ در بازگشایی مدارس تابع نظر ستاد کرونا عمل می‌کنیم

محسن‌بیگی در گفت‌وگو با اقطاع نیوز:

محمد محسن بیگی مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی اقطاع نیوز، درباره اظهار نظر وزیر بهداشت مبنی بر اعلام نگرانی بابت بازگشایی مدارس اظهار کرد: تصمیم بازگشایی مدارس نهایتا با جمع بندی نظرات در ستاد ملی کرونا و مصوبه‌ای که این ستاد تایید کرد، ابلاغ شده است.

او ادامه داد: آموزش و پرورش در موضوع بازگشایی مدارس باید به تکلیفی که ستاد ملی کرونا ابلاغ کرده است، عمل کند.

مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هسته اصلی ستاد ملی کرونا وزارت بهداشت است، تصریح کرد: موضوع بازگشایی هم طبق توافق با همه اعضای ستاد و موافقت آن‌ها بوده است.

برای بازگشایی مدارس حساسیت نداریم

محسن بیگی با بیان اینکه نسبت به بازگشایی مدارس حساسیت نداریم، گفت: اگر ستاد ملی کرونا تعیین کند که هر بخشی بازگشایی یا تعطیل شود، موظف به اجراییم چراکه آموزش و پرورش دستگاه قانونگذار نیست و صرفا نهادی اجرایی محسوب می‌شود.

او در پاسخ به این پرسش که آیا آموزش و پرورش اعمال نظری در موضوع بازگشایی مدارس در ستاد ملی کرونا داشته است، گفت: وزیر آموزش و پرورش به عنوان یکی از اعضای ستاد کروناست و نظراتی در کارگروه تخصصی داشته است اما در نهایت با اتفاق آرا مصوبه تایید و تصویب شده است.

مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به پرسشی دیگر مبنی بر موضع آموزش و پرورش نسبت به آموزش حضوری اظهار کرد: موافق بازگشایی در مناطق محروم و کم جمعیت با تعداد محدود بودیم، اما باز هم اگر موافقت ستاد نبود این موضوع عملیاتی نمی‌شد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/آرشیو اخبار علمی سرویس خبری اقطاع نیوزآموزش حضوری محدود برگزار می‌شود/ در بازگشایی مدارس تابع نظر ستاد کرونا عمل می‌کنیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.