قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
پیشرفتهای علمی ایران با شهادت و ترور دانشمندان متوقف نمی شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آمریکا از درون متلاشی شده است/ایران نیازی به مذاکره ندارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آمریکا از درون متلاشی شده است/ایران نیازی به مذاکره ندارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کاشان با اشاره به اینکه کاشان برای دو سال به پایتختی نهج‌البلاغه ایران انتخاب شده است، اظهار داشت: باید در این مدت حداکثر فرصت را برای آشنایی بیشتر مردم با این کتاب ارزشمند مولای متقیان حضرت علی (ع) به کار بست.

وی با اشاره به اینکه به نهج‌البلاغه به معنای واقعی کلمه باید اهمیت داد، تصریح کرد: یکی از مهمترین خصوصیات و خصایص حضرت علی (ع) که در کتاب نهج‌البلاغه نیز به آن پرداخته شده است بحث وحدت و عدم تفرقه است.

نهج البلاغه بعد از قرآن کریم تجسم و تبیین آیات وحی است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با بیان اینکه منطقه کاشان یکی از مناطقی است که در زمینه تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده بر روی این کتاب در طول تاریخ زبانزد است، ابراز داشت: نهج‌البلاغه بعد از قرآن کریم تجسم و تبیین آیات وحی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا خاطرنشان کرد: اقدامات و سیاست‌های دولت ترامپ باعث شده است که چالش‌های مختلفی برای دولت جو بایدن رخ دهد.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه نظام سلطه گر و ستمکار آمریکا از درون متلاشی و از هم پاشیده شده است، بیان داشت: یکی از مهمترین چالش‌های دولت جدید آمریکا در فراگیری شیوع کروناست که این موضوع تمام اعتبار و اقتدار علمی آمریکا را زیر سوال برده است.

بحران کنونی آمریکا در موضوع کرونا به دلیل سیاست‌های غلط ترامپ است

وی با اشاره به اینکه روزانه چندین هزار نفر در آمریکا بر اثر ابتلاء به این بیماری جان خود را از دست می‌دهند، افزود: سیاست‌ها و رفتارهای غلط ترامپ در مواجه با این ویروس باعث شده است که یک چالش جدی برای مردم و مسئولین آمریکا برای مقابله با این ویروس ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان ادعای تقلب ترامپ در انتخابات و حوادث بعد از آن را از جمله دیگر چالش‌های رئیس جمهور جدید آمریکا دانست و گفت: برخوردهای ناشی از تفکرات نژادپرستانه حاکمیت آمریکا با رنگین پوستان نیز از دیگر چالش‌های دولت فعلی آمریکاست.

ایران هیچ نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد

وی با بیان اینکه در دوران ترامپ نهادهای حمایتی آمریکا نابود شد، ادامه داد: بازگشت آرامش و امنیت به جامعه آمریکا یکی از دیگر چالش‌های پیش روی دولت جدید آمریکاست.

آیت الله سلیمانی با اشاره به سیاست‌های خصمانه دولت ترامپ در روابط خارجی تاکید کرد: ایران هیچ نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد و اگر آمریکا می‌خواهد به برجام بازگردد باید تمام تحریم‌های ظالمانه خود بر علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را لغو کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآمریکا از درون متلاشی شده است/ایران نیازی به مذاکره ندارد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.