قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آمادگی کامل گمرک چذابه برای صادرات به عراق - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آمادگی کامل گمرک چذابه برای صادرات به عراق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آمادگی کامل گمرک چذابه برای صادرات به عراق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، حسن غیبی اظهار کرد: گمرک چذابه آمادگی کامل را برای انجام تشریفات گمرکی صادرات از مرز چذابه به عراق دارد.

وی افزود: از لحاظ تایم زمانی فعالیت نیز هر زمانی که صادرکنندگان و تاجران امکان انجام صادرات را داشته باشند، کارکنان و پرسنل اداری چذابه نیز آماده خدمات‌رسانی هستند.

سرپرست گمرک چذابه تصریح کرد: برای تایم کاری فعالیت هیچ محدودیت زمانی نداریم و پرسنل به صورت شبانه‌روزی فعالیت دارند.

غیبی بیان کرد: در ایام تعطیلی مرز چذابه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، جلسه‌ای را با حضور ترخیص‌کاران و صادرکنندگان پایانه مرزی چذابه در محل سالن تجاری گمرک برگزار کردیم تا مشکلات پیش روی آنها بررسی و راهکارهای لازم نیز ارائه شود.

وی یادآور شد: گمرک به عنوان سازمان پیشرو برای تسهیل مسیر تجارت و صادرات همراه با دیگر سازمان‌های مستقر در مرز با بهره‌گیری از قانون و مقررات مربوطه نقش مهمی را در حوزه اشتغال، تولید، درآمد و صادرات مرزی دارد.

سرپرست گمرک چذابه در پایان عنوان کرد: ضدعفونی با الکل و تهیه ماسک و دستکش برای پرسنل برای گمرک مرزی چذابه انجام شده است و از تمامی کسانی که به مرز تردد دارند، درخواست می‌شود که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآمادگی کامل گمرک چذابه برای صادرات به عراق – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.