قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آمادگی حوزه‌های امتحانی همدان برای امتحانات نهایی پایه دوازدهم - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آمادگی حوزه‌های امتحانی همدان برای امتحانات نهایی پایه دوازدهم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، محمد پورداوود صبح یکشنبه در جلسه هماهنگی شورای نظارت بر امتحانات نهایی پایه دوازدهم استان همدان از ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان در ۱۹ مدرسه ابتدایی و متوسطه اول شهر همدان خبر داد.

وی گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع و کاهش دغدغه خانواده‌ها در امر ثبت نام و با توجه به تقاضای بالای ثبت نام در تعدادی از مدارس، دانش آموزان پایه‌های اول ابتدایی و هفتم متوسطه اول در ۱۹ مدرسه شهر همدان به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

پورداوود افزود: از این تعداد ۸ مدرسه ابتدایی برای پایه اول اختصاص یافته است که ثبت نام آنها از ۳ خردادماه آغاز شد و تا ۹ خردادماه ادامه داشت.

وی با بیان اینکه ۱۱ مدرسه دوره اول متوسطه نیز برای ثبت نام الکترونیکی پایه هفتم در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: ثبت نام در این مدارس از ۲۴ تا ۲۹ خردادماه انجام خواهد شد.

پورداوود همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی، اظهار کرد: با تشکیل شورای نظارت بر امتحانات نهایی پایه دوازدهم در استان، زمینه و شرایط لازم برای اجرای کامل دستورالعمل‌های مربوط به پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در حوزه‌های امتحانی به خوبی فراهم شده است.

وی با بیان اینکه دستورالعمل برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مبنای عمل در سطح استان است، افزود: با همکاری دستگاه‌های دیگر به ویژه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان حوزه‌های امتحانی به لحاظ بهداشتی کاملاً آماده سازی شده است.

وی با تأکید بر استفاده از اقلام بهداشتی و حفاظتی به ویژه ماسک و دستکش توسط عوامل اجرایی و دانش آموزان، عنوان کرد: اقدامات لازم برای ضد عفونی حوزه‌های امتحانی و تهیه اقلام بهداشتی صورت گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با قدردانی از عوامل اجرایی امتحانات نهایی، گفت: از تمام ظرفیت‌ها و امکانات برای برگزاری مطلوب امتحانات نهایی در شرایط کرونایی استفاده کرده‌ایم تا دانش آموزان ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با آسودگی خاطر در جلسه امتحان حاضر شوند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان نیز اظهار کرد: اقدامات لازم برای آماده سازی حوزه‌های امتحانی به جهت بهداشتی صورت گرفته تا امتحانات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

عبدالله جعفری با اشاره به استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه‌های مختلف، اضافه کرد: نظارت‌های لازم برای کنترل مسائل بهداشتی با کمک دانشگاه علوم پزشکی استان همدان انجام خواهد شد.

وی با تأکید بر حضور مراقبین سلامت در حوزه‌های امتحانی، گفت: امنیت روانی خانواده‌ها و دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید بهترین تصمیم گیری ها را جهت پیشگیری داشته باشیم.

آمادگی حوزه‌های امتحانی همدان برای امتحانات نهایی پایه دوازدهم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۰:۰۳:۵۱

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.