قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیش - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیش – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیش – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبر گزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، واگذاری نخستین واحدهای تجاری مجتمع میکا مال به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های تجاری و تفریحی نوار شمالی خلیج فارس که از ۲۴ دی آغاز شده است، با افزایش جاذبه‌های گردشگری منطقه، صنعت گردشگری جزیره کیش را تقویت می‌کند.

نادر کشتکار مدیر عامل شرکت میکا در مراسم آغاز واگذاری واحدهای تجاری این مجموعه به بهره برداران با ا اشاره به اینکه گردشگری مهم‌ترین محور برنامه و فعالیت‌های منطقه آزاد کیش است گفت: هنگام گشایش این مجموعه، تمامی تفریحات طراحی شده میکامال در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

وی افزود: برنامه استفاده رایگان از تله کابین مجموعه در تعطیلات عید نوروز، هدیه میکامال به هموطنان عزیز است.

کشتکار با بیان اینکه این مجموعه یکی از ده مرکز تجاری بزرگ خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می‌شود که بعد از سال‌ها تلاش و فراز و نشیب‌های متعدد با موفقیت به سرانجام رسید، اظهار داشت: برای رسیدن میکا مال به نقطه مطلوب با چنین زیربنای گسترده‌ای، سه مرحله تحویل غرفه‌ها به مالکان و بهره‌برداران، افتتاح رسمی طرح و بهره برداری از سوی عموم مردم را در یک دوره‌ی ۶ تا هشت ماهه پیش بینی کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود: برنامه ریزی ما به گونه‌ای است که در دوماه حدود ۴۰۰ واحد تجاری به مالکان تحویل داده شود و بر این اساس به طور متوسط ماهانه حدود ۲۰۰ غرفه تحویل خریداران خواهد شد.

مدیر عامل و سهامدار شرکت میکا همچنین با تاکید بر ضرورت آموزش نیروی انسانی این مجموعه گفت: پیش از این با هدف ارائه خدمات استاندارد و مطلوب به هموطنان، تفاهم نامه‌ای بین شرکت آموزشی میکا و دانشگاه علمی کاربردی کیش برای ارتقا دانش علمی و مهارت‌های عملی کارکنان میکا به امضا رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت همه جانبه کیش همیشه مرهون صداقت و همکاری اصحاب رسانه با سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش بوده است گفت: مجموعه میکامال فعالان رسانه‌ای را همراه و همکار خود می‌داند.

لازم به ذکر است مراسم آغاز واگذاری واحدهای تجاری میکامال به بهره برداران چهارشنبه ٢۴ دی در این مجموعه برگزار شد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیش – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.