قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آغاز مرحله دوم طرح «کتاب دوخان» در کتابخانه های مرکزی شهرستان ها - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آغاز مرحله دوم طرح «کتاب دوخان» در کتابخانه های مرکزی شهرستان ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز مرحله دوم طرح «کتاب دوخان» در کتابخانه های مرکزی شهرستان ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

پریسا کرمی در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به اجرای طرح ابتکاری «کتاب دوخان» در استان گیلان، اظهار کرد: در این طرح علاقه مندان می‌توانند با توجه به شرایط کرونایی کتاب‌های مورد نیاز خود را بدون مراجعه به کتابخانه ها از طریق پست دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در همین راستای تفاهم نامه همکاری میان ادارات کل کتابخانه های عمومی و پست استان گیلان منعقد شد، افزود: اصلی ترین هدف از انعقاد تفاهم نامه‌ها همکاری میان اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان و سایر ادارات و دستگاه‌ها در راستای ترویج و ارتقا و تقویت فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح استان است.

کرمی در ادامه با تأکید بر اینکه این همکاری‌ها زمینه دسترسی آسان عموم مردم به کتاب و امکانات کتابخانه ای را فراهم می‌کند، گفت: تمام تلاش دست اندرکاران مجموعه کتابخانه های عمومی دسترس پذیری آسان اقشار مختلف مردم به کتاب و ترویج فرهنگ صحیح خواندن در جامعه است.

وی به اجرای مهمترین طرح کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان در دوران همه گیری کرونا اشاره و اضافه کرد: «کتاب دوخان» از ابتدای بهمن ماه به صورت آزمایشی تنها در شهر رشت آغاز به کار کرد.

کرمی با بیان اینکه امروز شاهد آغاز فاز دوم طرح «کتاب دوخان» در استان گیلان خواهیم بود، ادامه داد: هدف این طرح ارسال کتاب به درب منازل اعضای کتابخانه ها بدون مراجعه حضوری است.

وی گفت: برای اجرای این طرح ناوگان حمل و نقل شهری، اینترنتی و بویژه پست استان گیلان می‌تواند به عنوان یکی از مهمترین عناصر موفقیت آن در گیلان باشد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز مرحله دوم طرح «کتاب دوخان» در کتابخانه های مرکزی شهرستان ها – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.