قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
همه جاده های شمالی امروز باز است/ ترافیک سنگین قزوین-کرج-تهران - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آغاز فعالیت سامانه صدور مجوز تردد بین‌شهری در کرج – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز فعالیت سامانه صدور مجوز تردد بین‌شهری در کرج – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، غفور قاسم‌پور از راه‌اندازی سامانه مجوز الکترونیکی تردد بین‌شهری خبر داد و گفت: شهروندان شهرستان کرج برای دریافت مجوز تردد سفرهای ضروری به استان‌های شمالی کشور می‌توانند به‌صورت مجازی به این سامانه مراجعه کنند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه اکثر شهرهای کشور در شرایط زرد کرونا یی هستند و تعدادی از استان‌های شمالی کشور موقعیت قرمز کرونایی دارند، تردد از کلان‌شهر کرج به این مناطق ممنوع است.

فرماندار کرج با اشاره به آلودگی هوا و ضرورت کاهش ترددهای بین‌شهری، راه‌اندازی این سامانه را گامی در جهت تحقق خدمات الکترونیکی به شهروندان کرج عنوان و تصریح کرد: تنها متقاضیانی که شرایط خاص و ویژه‌ای دارند و سفرهای آنها به مناطق شمالی کشور از جمله مازندران و گیلان ضروری است؛ می‌توانند بدون مراجعه حضوری به فرمانداری کرج و از طریق سامانه الکترونیکی به آدرس: http://Taradod.karaj.alborz.ir نسبت به بارگذاری مدارک و مستندات خود به‌منظور اخذ مجوز تردد اقدام کنند.

وی کرج را دومین کلان‌شهر کشور پس از تهران در راه‌اندازی سامانه صدور مجوز تردد الکترونیک نامید و گفت: این سامانه یکی از درگاه‌ها در میز خدمت الکترونیکی است که با هدف ایجاد سهولت کار برای شهروندان کرج و کاهش حجم مراجعه‌های حضوری راه‌اندازی شده است.

قاسم‌پور خاطرنشان کرد: شرایط زرد کرونایی هنوز شکننده و ناپایدار است و باید رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی را به جد تداوم ببخشیم.

وی متذکر شد: منع تردد شبانه نیز هنوز به قوت خود پابرجاست و هرگونه تردد از ساعت ۲۱ شب الی ۴ بامداد به سایر شهرها از جمله شهرهای زرد، قرمز، نارنجی و آبی؛ ممنوع و مشمول جریمه خواهد بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز فعالیت سامانه صدور مجوز تردد بین‌شهری در کرج – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.