قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آغاز خرید تضمینی عسل و ژل رویال از سال آینده

آغاز خرید تضمینی عسل و ژل رویال از سال آینده – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز خرید تضمینی عسل و ژل رویال از سال آینده

آقای بهزاد بانکی پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار اقطاع نیوز افزود: با توجه به اینکه واردات محصول ژل رویال از طرف وزارت صمت ممنوع شده، همچنین با شکل گیری تقاضای مناسب در بازار برای ژل رویال و عسل، صندوق حمایت از توسعه زنبورداری، امسال برای نخستین بار، اقدام به انعقاد قرارداد تولید با تولیدکنندگان این محصولات کرده است.

وی ادامه داد: بر اساس این قرارداد، نهاده‌های مورد نیاز زنبورداران برای تولید محصولات عسل و ژل رویال توسط صندوق حمایت از توسعه زنبورداری، تامین و در قبال آن محصولات با استاندارد‌هایی که صندوق تعیین کرده تولید و توسط این صندوق با قیمت مشخصی که توافق می‌شود خرید تضمینی صورت می‌پذیرد.

بانکی پور تاکید کرد: در راستای این اقدام با توجه به اطمینان خاطری که تولید کننده بابت فروش محصولات پیدا می‌کند، انگیزه تولید مخصوصا در مورد تولید محصول ژل رویال، افزایش می‌ابد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه زنبورداران در سال‌های گذشته تولید را انجام داده بودند، اما بازار تضمین شده‌ای برای آن نبود رغبت چندانی به سرمایه گذاری در خصوص ژل رویال نداشتند، چرا که تولید این محصول سختی زیاد دارد و سرمایه در گردش بالایی هم می‌خواهد، اما با این اقدام، بطور قطع زنبورداران رغبت زیادی برای تولید این محصولات میابند.

بانکی پور ادامه داد: صندوق حمایت از مصرف توسعه زنبورداری هم با تبلیغات و توسعه برندسازی و بازاریابی مناسب، به فروش محصولات تولیدی زنبورداران کمک می‌کند.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه زنبورداری گفت: در مورد ژل رویال حداقل می‌توانیم سی درصد تولید زنبورداران، و در مورد عسل هم به میزان تقاضای ایجاد شده در بازار، این خرید تضمینی را به انجام برسانیم.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز خرید تضمینی عسل و ژل رویال از سال آیندهنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.