قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آغاز تولید انبوه خودروی شاهین از مهر/ تولید پراید متوقف شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آغاز تولید انبوه خودروی شاهین از مهر/ تولید پراید متوقف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز تولید انبوه خودروی شاهین از مهر/ تولید پراید متوقف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، جواد سلیمانی امشب در مراسم آغاز تولید انبوه دو محصول فیس‌لیفت سایپا و خروج خودروی پراید از خط تولید، اظهار داشت: سال گذشته ۵۰ درصد سهم بازار به سایپا اختصاص داشت. همچنین تعداد خودروهای معوق از ۳۵۰ هزار به ۱۲۰ هزار دستگاه کاهش یافت؛ تا شهریور ماه امسال نیز هیچ خودروی معوقی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه به ازای هر خودرو ۲۰ درصد کاهش ارزبری داشتیم، گفت: به دلیل تحریم‌ها ۵۶ هزار خودرو تحت عنوان تعهدات غیرقابل تأمین داشتیم که این تعهدات را تا ۸۳ درصد کاهش دادیم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: امسال ۳ محصول جدید و تا دو سال آینده ۵ محصول جدید رونمایی خواهیم کرد.

سلیمانی گفت: طراحی کامل محصول جدیدی که مدل بهینه S300 است، در داخل کشور انجام شده و در همین دولت به تولید انبوه و عرضه خواهیم رساند. این خودرو مدل بهینه S300 است. اسم این خودرو نیز به زودی اعلام می‌شود.

وی افزود: برای این خودرو و شاهین ظرفیت تولید ۲۰۰ هزار دستگاه در سال را در نظر گرفته‌ایم.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: تولید انبوه دو فیس‌لیفت جدید ساینا و کوییک نیز انجام و از عید غدیر تولید شروع می‌شود.

وی همچنین با اشاره به خروج پراید از خط تولید، تاکید کرد: توقف تولید پراید پایان یک تفکر است؛ به سمت تولید مدل‌های جدید با ورژن‌های جدید خواهیم رفت. ظرفیتی که برای پراید از دست دادیم را با تولید ساینا اس و کوییک اس پر می‌کنیم، ضمن اینکه تولید شاهین از مهرماه آغاز می‌شود.

سلیمانی یادآور شد: بیش از ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار خودروی پراید در ۵ مدل مختلف و در ۱۱ خط تولید مختلف در داخل و خارج کشور، تولید شد.آرشیو اخبار اقتصادی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز تولید انبوه خودروی شاهین از مهر/ تولید پراید متوقف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.