قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آغاز اجرای طرح "کریستال ملامین" در چهارمحال وبختیاری

آغاز اجرای طرح “کریستال ملامین” در چهارمحال وبختیاری – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز اجرای طرح “کریستال ملامین” در چهارمحال وبختیاری

اقطاع نیوز/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح “کریستال ملامین” در چهارمحال وبختیاری آغاز شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان صمت چهارمحال‌وبختیاری، سجاد رستمی، اجرای طرح کریستال ملامین از صنایع پایین‌دستی پتروشیمی را از مهم‌ترین طرح‌های سرمایه‌گذاری استان در سال‌جاری برشمرد و اظهار کرد: این طرح در حال حاضر از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و علاوه‌بر صدرو جواز تاسیس آن، تجهیزات مورد نیاز این طرح نیز خریداری شده و به زودی وارد استان می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، میزان اشتغال این واحد صنعتی را ۱۶۰ نفر اعلام و اظهار کرد : واحد کریستال ملامین لردگان در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار با حجم سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومان ایجاد می‌شود.

رستمی همچنین از پیشرفت ۷۵ درصدی بزرگترین طرح استحصال منیزیت از دولومیت در استان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح بیش از ۳۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری از سوی بخش خصوصی در استان ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال برای نخستین بار برخی تصدی‌گری‌های صمت به خانه صنعت و معدن استان واگذار شد، خاطرنشان کرد: اختیارات صدور جواز تاسیس از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به خانه صنعت و معدن واگذار شد که این موضوع در تقویت جذب سرمایه‌گذار و تعامل بخش خصوصی و دولتی بسیار موثر بوده است.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز اجرای طرح “کریستال ملامین” در چهارمحال وبختیارینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.