قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آغاز اجرای طرح ضربتی مقابله با شیوع کرونا در شهرستان نهاوند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آغاز اجرای طرح ضربتی مقابله با شیوع کرونا در شهرستان نهاوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آغاز اجرای طرح ضربتی مقابله با شیوع کرونا در شهرستان نهاوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز؛ مراد ناصری صبح دوشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، مبارزه، کنترل و مقابله با کرونا با بیان اینکه افرادی که می‌گفتند کرونا شوخی است و مسئولان بزرگش می‌کنند حال بیایند و پاسخگو باشند، گفت: مدرسه‌ای که موارد بهداشتی در آن رعایت نمی‌شود، باید تعطیل شود.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه شرایط شهرستان نهاوند در زمینه شیوع کرونا زرد متمایل به سفید بود، ولی رعایت نکردن پروتکل‌ها و عدم توجه باز نهاوند را به هشدار کشاند؛ گفت: بدون تعارف باید بگویم که وضعیت نهاوند خوب نیست.

ناصری با بیان اینکه شبکه حمل‌ونقل عمومی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کند، گفت: اگر متولی این مجموعه نمی‌تواند شرایط را کنترل کند اعلام کنید تا متولی را عوض کنیم.

وی با یادآوری اینکه در شهر و در بخش‌ها مدیریت باغ بهشت با شهرداران و اعضای شوراست و همه باید وظایف ذاتی خود را رعایت کنند؛ گفت: اصناف بخش ویژه‌ای از مدیریت بحران را به گردن دارد و باید حضور جدی در اجتماع داشته باشد و رعایت موارد را از مردم بخواهد.

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه فصل سرما و شیوع آنفلوانزا در پیش است و شرایط سخت‌تر خواهد شد، گفت: شبکه و مرکز بهداشت نسخه این وضعیت را بپیچند و وارد عمل شوند.

تنها راهکار مقابله و پیشگیری از ابتلاء به کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی است ناصری با تاکید بر اینکه ناپرهیزی‌ها شرایط را تشدید کرد و مجدد اوضاع به قبل در حال بازگشت است و وارد بحران شده‌ایم؛ ادامه داد: تنها راهکار مقابله و پیشگیری از ابتلاء به کرونا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی است.

رئیس شبکه بهداشت نهاوند نیز در این ستاد با بیان اینکه اگر اقدام جدی نشود به‌زودی شرایط قرمز را تجربه خواهیم کرد، گفت: وضعیت نهاوند از وضعیت زرد به نارنجی تبدیل شده است.

سیامک دانشور با بیان اینکه اگر مراعات مردم را نداشته باشیم، به شرایط سخت گذشته بازخواهیم گشت؛ گفت: این شرایط با توجه به مراجعه بیماران قابل پیش بینی بود.

وی با تاکید بر اینکه نیازمند تکرار اجرای طرح ضربتی در شهر و روستاها برای کنترل وضعیت هستیم، گفت: آموزش پرورش باید موارد مشکوک ابتلای دانش آموزان به کرونا را زودتر اطلاع دهد.

وی گفت: آمارها روند صعودی را پیش گرفته و اگر به همین منوال پیش برود هفته آینده مجدد وضعیت قرمز را تجربه خواهیم کرد.

دانشور گفت: متأسفانه مردم در سطح شهر کمتر رعایت می‌کنند، تجمع‌ها زیاد شده، مراسم عروسی نداریم اما تجمع‌های مراسم عزا به روال قبل بازگشته است.


 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآغاز اجرای طرح ضربتی مقابله با شیوع کرونا در شهرستان نهاوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.