قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آسمان گیلان تا دوشنبه بارانی است/ بارش برف در مناطق کوهستانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آسمان گیلان تا دوشنبه بارانی است/ بارش برف در مناطق کوهستانی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آسمان گیلان تا دوشنبه بارانی است/ بارش برف در مناطق کوهستانی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد دادرس در گفتگو با اقطاع نیوز به الگوهای حاکم بر نقشه‌های هواشناسی اشاره و اظهار کرد: این الگوهای نشان دهنده وجود جریانات کم و بیش ناپایدار در منطقه است.

وی ادامه داد: بر این اساس آسمان استان گیلان غالباً ابری و مه آلود و در بعضی نقاط همراه با بارندگی و وزش باد با کاهش موقتی ابر پیش بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به به آغاز بارش باران از شامگاه گذشته در برخی از مناطق استان، افزود: از امروز (شنبه) با ورود این سامانه جدید به تناوب شاهد بارندگی و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف و احتمال رعد و برق پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه این شرایط جوی تا اواسط هفته جاری در استان گیلان فعال خواهد بود، گفت: آسمان امروز استان گیلان قسمتی ابری تا ابری همراه با مه صبحگاهی و گاهی وزش باد و کاهش ابر پیش بینی شده است.

دادرس با اشاره به اینکه بارندگی به ویژه در ساعات عصر و شب گاهی شدید خواهد بود، ادامه داد: ارتفاع موج دریا نیز برای امروز دو متر پیش بینی شده که برای انجام فعالیت‌های دریانوردی نامناسب است.

وی با بیان اینکه دمای شهر رشت مرکز استان گیلان نیز در حال حاضر ۱۴ درجه سلسیوس است، گفت: آسمان شهر رشت نیز نیمه ابری تا ابری و مه آلود همراه با بارندگی پراکنده و وزش باد و به تدریج کاهش ناپایداری و ابر پیش بینی شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآسمان گیلان تا دوشنبه بارانی است/ بارش برف در مناطق کوهستانی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.