قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آزمون استاندارد ۸۰ درصد کالاهای پارسال یزد مثبت بود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آزمون استاندارد ۸۰ درصد کالاهای پارسال یزد مثبت بود

blank

اقطاع نیوز/یزد مدیر کل استاندارد استان یزد گفت: با توجه به آزمون های انجام شده روی کالاهای نمونه‌برداری شده استان در سال گذشته، بیش از ۸۰ درصد کالاها مطابق با استانداردهای ملی مربوطه بوده است.

«محمد رضا زارع بنادکوکی» در این باره افزود: در سال گذشته به روی کالاهای نمونه‌برداری شده از واحدهای تولیدی وتوزیعی(صنفی) استان یزد، سه هزار و ۵۳ آزمون ارزیابی انطباق با استانداردهای ملی مربوطه انجام شده که از این تعداد دو هزار و ۵۰۸ مورد مطابق و بقیه مغایر بوده است.

وی در تشریح این مطلب ادامه داد: یک بخش از فرآیند نمونه برداری و آزمون مربوط به واحدهای تولیدی استان است که از تعداد کل آزمون‌های انجام شده، دو هزار و ۹۰۲ آزمون مربوط به کالاهایی است که توسط کارشناسان استاندارد از واحدهای تولیدی اخذ شده که از این تعداد دو هزار و ۳۸۹ آزمون مطابق با استانداردها بوده است.

این مسئول تاکید کرد: بخش دیگر فرآیند نمونه‌برداری و آزمون مربوط به واحدهای صنفی استان است که در طول سال گذشته، این فرآیند عدد ۱۵۱ آزمون را به خود اختصاص داده و از این تعداد آزمون، ۱۱۹ مورد با استانداردها مطابق و بقیه مغایر بوده است.

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی استاندارد استان یزد، زارع بنادکوکی در پایان گفت: به منظور استمرار سطح کیفیت مورد انتظار در استانداردها و اظهارنظر در این خصوص، ضروری است نمونه کالاها پس از آزمون، شرایط انطباق با استانداردهای ملی مربوطه را احراز کنند چرا که در غیر این صورت، مراتب قانونی تذکر، اخطار، جمع آوری، توقیف و معرفی متخلفین به مراکز حقوقی و قضایی در اسرع وقت انجام می شود.

انتهای پیامآرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآزمون استاندارد ۸۰ درصد کالاهای پارسال یزد مثبت بودنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.