قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۲ محکوم مالی جرائم غیرعمد در یزد «آزادی» عیدی گرفتند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آزادی ۵ مددجو محکوم مالی به مناسبت شهادت امام رضا (ع) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آزادی ۵ مددجو محکوم مالی به مناسبت شهادت امام رضا (ع) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اسلام افشون اظهار داشت: به مناسبت شهادت امام رئوف، امام رضا (ع)، پنج نفر از محکومان مالی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند که برای آزادی این محکومان مالی مبلغ ۲۵ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال نیاز بود که با تلاش ستاد دیه استان مبلغ ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال از این مبلغ پرداخت شد.

افشون بیان کرد: به همت اعضای کمیته صلح و سازش این ستاد، مبلغ ۲۰ میلیارد و ۹۰۶ میلیون ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ شد و بقیه این مبلغ از منابع این ستاد شامل کمک‌های خیرین و نیکوکاران نوعدوست و تسهیلات بانک‌های عامل مبلغ ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال به حساب سپرده دادگستری واریز و زمینه آزادی این پنج نفر و بازگشت آنها به آغوش خانواده فراهم شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همت مردم دارالعباده در ایام سوگواری محرم و صفر گفت: خوشبختانه مردم، هیئت‌ها و بسیاری از صاحبان روضه خوانی‌ها در اجرای طرح «هر هیئت آزادی یک زندانی» بسیار همکاری کرده و مبلغ یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اهدا کردند.

افشون ادامه داد: در حال حاضر ۱۹۱ زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان به سر می‌برند که برای آزادی آنها مبلغی بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان نیاز است.

وی با تشریح وضعیت محبوسان جرایم غیرعمد استان یزد افزود: بیشترین طیف مددجویان مالی و تحت پوشش ستاد دیه به ترتیب شامل بدهکاران اوراق تجاری چک و سفته، مهریه و نفقه، دیه ناشی از تصادفات رانندگی، حادثه کار و دیه شبه عمد قرار دارند.

گفتنی است؛ پیش از این در روز اربعین حسینی زمینه آزادی ۱۰ محکوم مالی از زندان‌های استان به کوشش ستاد دیه فراهم آمده بود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآزادی ۵ مددجو محکوم مالی به مناسبت شهادت امام رضا (ع) – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.