قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آرزومند سال خوبی هستیم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آرزومند سال خوبی هستیم

اقطاع نیوز – محمد لطیف‌کار: تا تحویل سال «نودونه»، چند ساعت بیشتر نمانده است. سالی که بسیار بد بود، و امیدوارم برود و دیگر برنگردد! به جای آن سالی خوب و خوش را تجربه کنیم.

پرداختن به مصائب سال گذشته، که در راس آن کرونا بود، مجالی دیگر می‌طلبد، اما دریغ‌ام می‌آید به نقش مثبت رسانه‌ها در کنترل نسبی بحران‌ها، اشاره‌ای نکنم. هر موجی که از راه رسید، رسانه‌ها با مسئولیت‌پذیری در صحنه حاضر بودند و به مهار بحران یاری رساندند.

پدیده‌ی غمبار کرونا اگر چه موجب شد، برخی رسانه‌ها نتوانند مسیر را به شایستگی ادامه دهند، و حتی به تعطیلی و محاق رفتند، اما معدل تلاش آن‌ها، به گمان من، از نظر ارتباط با جامعه‌ی مخاطب، مثبت و رو به جلو بود. 

شیوع کرونا روی تولیدات رسانه‌ای هم تاثیرگذار بود. اگر از جنبه‌های منفی آن که فعالیت فیزیکی تحریریه را در تنگنا قرار داد بگذریم، «اقطاع نیوز» از جمله رسانه‌هایی بود که در این ایام نقش موثری ایفا کرد، و از این بابت مدیون همکاران فرهیخته و مخاطب‌های ارجمند هستم.  

در تحریریه‌ی «اقطاع نیوز» تجربه‌ی دشواری را سپری کردیم و توانستیم با تلاش زیاد بر اعتبار رسانه‌ای خود بیافزاییم. در مواردی، روزانه ده‌ها خبر تولیدی را روی سایت و فضاهای مجازیِ در اختیار، بارگذاری کردیم. این تلاش‌ها البته تماما برنامه‌ریزی شده و به ابتکار خود نبود، بخش مهم‌تر آن، ناشی از ضرورتی بود که ما را به دنبال خود کشاند. حالا هم تلاش می‌کنیم این راه را همچنان ادامه دهیم.

قصد داریم ان‌شاالله در سال پیش رو، گام‌های بلندتر و تازه‌تری را برداریم. همین نگاه به آینده است که به ما انرژی و امید بیشتری می‌دهد تا در حوزه‌ی رسانه به مرزهای ممکن بیاندیشیم و بلکه برحسب وظیفه و مسئولیت اجتماعی و رسانه‌ای خود، کاری در خور رسانه‌ی محلی استان کرمان انجام بدهیم. می‌بینید با همه‌ی زخم‌هایی که کرونا به ما زده است، ناامید نیستیم!

سرچشمه‌های این امیدواری یکی و دو تا نیستند، در خانواده‌ی «استقامت» و «اقطاع نیوز»، در درجه‌ی اول همکاران ارزشمندمان که یاریگر این نهاد رسانه‌ای هستند، به ما امید و انرژی می‌دهند. اول با «استقامت» شروع کردیم، سال‌ها تجربه اندوختیم، و حالا داریم با «استقامت» و «اقطاع نیوز» ادامه می‌دهیم.

سال پیش رو را با امید به سالی بهتر برای همه‌ی هموطنان‌ام، به‌طور ویژه اول به همکارانم، و بعد به مخاطب‌های اقطاع نیوز تبریک می‌گویم، و از خداوند برای همگی سلامتی و سربلندی آرزومندم. به امید سالی بهتر.

 

 

 آرزومند سال خوبی هستیمنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.