قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
دمای هوا در چهارمحال و بختیاری کاهش می یابد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آخر هفته سامانه بارشی جدیدی به کرمانشاه وارد می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آخر هفته سامانه بارشی جدیدی به کرمانشاه وارد می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد خسروی بعد از ظهر امروز در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین داده‌های هواشناسی، تا روز چهارشنبه هفته جاری به استثنای تشکیل مه صبحگاهی در برخی نقاط، پدیده جوی قابل ذکری در استان کرمانشاه پیش بینی نمی‌شود.

وی افزود: بر اساس همین پیش بینی‌ها در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری، سامانه‌ای بارشی جو منطقه را متأثر کرده و به تناوب شرایط را برای بارندگی همراه با وزش باد، رعدوبرق در برخی نقاط (به خصوص نواحی شرقی استان)، آبگرفتگی معابر عمومی و روان‌آب فراهم می‌کند.

مدیرکل سازمان هواشناسی استان کرمانشاه از ثبت میانگین بارش ۶۳ میلیمتری در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: سامانه بارشی که روزهای جمعه و شنبه شرایط جوی منطقه را متأثر کرد میانگین ۶۳ میلیمتر بارش را برای استان کرمانشاه به ثبت رساند.

وی ادامه داد: بر اثر این سامانه بارشی بیشترین میزان بارش در شهرستان کرند غرب بارش ۸۳.۶ میلیمتر و کمترین بارش در شهرستان هرسین با ثبت ۴۰.۶ میلیمتر به ثبت رسیده است.

خسروی با اشاره به تأثیر سامانه بارشی اخیر بر شهرستان کرمانشاه، افزود: سامانه بارشی اخیر در شهر کرمانشاه بارشی به میزان ۶۳.۸ میلیمتر به ثبت رساند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآخر هفته سامانه بارشی جدیدی به کرمانشاه وارد می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.