قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

آتش گرفتن خودرو علت بروز آتش سوزی ساختمان مسکونی در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آتش گرفتن خودرو علت بروز آتش سوزی ساختمان مسکونی در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، شهرام کرمی در نشست اضطراری که به منظور بررسی حادثه آتش سوزی ساختمان ۹ طبقه در شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: طبق گزارشاتی که دستگاه‌های امدادی در این نشست ارائه دادند، این حادثه شامگاه دیروز در یک ساختمان ۹ طبقه واقع در بلوار ظفر جنوبی اتفاق افتاده که متأسفانه خسارات جانی و مالی زیادی به دنبال داشته است.

وی تصریح کرد: آتش سوزی از پارکینگ این ساختمان و از یک دستگاه خودرو ۲۰۷ آغاز شده و به سایر طبقات ساختمان سرایت کرده که در نهایت فوت ۲ نفر از ساکنین این ساختمان یک مادر و دختر را به همراه داشته است.

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه در این حادثه ۲۵ نفر از ساکنین ساختمان توسط نیروهای آتش نشانی از طریق پلکان تخلیه شدند، عنوان کرد: آتش نشانی به موقع در محل حاضر و با ورود به موقع مانع از خسارات جانی و مالی بیشتر شد.

وی در ادامه با بیان اینکه وجود برخی مشکلات فنی در این ساختمان باعث گسترده‌تر شدن حریق شده، بیان کرد: اگر نکات فنی و ایمنی دراین ساختمان رعایت شده بود شاید حادثه به این گستردگی ادامه نمی‌یافت.

کرمی تاکید کرد: در این راستا در حال انجام بررسی‌های لازم هستیم تا افرادی که در این زمینه قصور داشته‌اند را شناسایی و با آنها برخورد کنیم.

دادستان کرمانشاه با بیان اینکه این مشکل در حال حاضر در بسیاری دیگر از ساختمان‌ها و بویژه پاساژهای شهر کرمانشاه وجود دارد، گفت: در این رابطه از دستگاه‌های ذیربط می‌خواهیم که نسبت به شناسایی این پاساژها اقدام و حتی در صورت لزوم نسبت به پلمپ آنها اقدام کند.

وی با یادآوری دوباره حادثه شب گذشته در کرمانشاه، خاطر نشان کرد: در این حادثه ازدحام جمعیتی در اطراف محل آتش سوزی راه را برای امدادرسانی‌ها دشوار کرده بود که امیدواریم مردم ما در حوادث اینچنینی از حضور در اطراف محل حادثه پرهیز کنند تا امدادرسانی‌ها تسریع شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآتش گرفتن خودرو علت بروز آتش سوزی ساختمان مسکونی در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.