قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
آتش سوزی ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی امروز مهار می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

آتش سوزی ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی امروز مهار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


آتش سوزی ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی امروز مهار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

یداله شکری ظهر امروز در خصوص آتش‌سوزی ارتفاعات شهرستان ثلاث باباجانی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: ظهر روز گذشته یک فقره آتش سوزی در مراتع و جنگل‌ها و ارتفاعات درنه و کوگاه شهرستان ثلاث باباجانی ایجاد شد که به علت صعب العبور بودن منطقه تا کنون موفق به مهار آتش نشده‌ایم.

وی با اشاره به حجم بالای آتش در منطقه افزود: از صبح امروز با ۴۰۰ نفر از نیروهای مردمی، بسیج، سپاه و ارتش در حال اطفای حریق هستیم که تا کنون موفق نشده‌ایم.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی ادامه داد: بیش از ۸ هکتار از جنگل‌های این ارتفاعات با پوشش گیاهی اغلب درختان بنه درگیر این آتش سوزی شده است.

وی با اشاره به کنترل پیشروی آتش در منطقه، تصریح کرد: تقریباً نیروهای فعال بر حریق مسلط شده و جلوی پیشروی آتش‌سوزی را گرفته‌اند و اگر مشکل خاصی پیش نیاید ان شا الله قبل از تاریکی هوا به صورت کامل موفق به مهار حریق خواهیم شد.

شکری با اشاره به نیاز کارشناسی دقیق جهت بررسی علت آتش‌سوزی، گفت: علت دقیق آتش‌سوزی مشخص نیست، اما کارشناسی‌های اولیه به نشانه‌هایی از تأثیرگذاری عامل انسانی و بی احتیاطی رسیده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزآتش سوزی ارتفاعات درنه شهرستان ثلاث باباجانی امروز مهار می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.